Hello user,welcome to Strikes-Zone

HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Welcome to Strikes Forum
Latest topics
» Order SWTOR Credits from IGXE
November 22nd 2013, 16:52 by ellitbrown856

» RE all :D:D:d
January 9th 2012, 13:35 by xiaotuanzi

» Login
January 9th 2012, 13:35 by xiaotuanzi

» Zona de SPAM!!!
January 9th 2012, 13:33 by xiaotuanzi

» Voteaza avatarul celui de deasupra ta!
January 9th 2012, 13:33 by xiaotuanzi

» What are you listening to right now?
January 9th 2012, 13:32 by xiaotuanzi

» Happy New Year!!Get Up to 50% FREE Bonus!!
December 30th 2011, 14:39 by tiffiny

» Help you get items and game gold easily
November 23rd 2011, 09:33 by Abraham78

» Help you get items and game gold easily
November 21st 2011, 16:40 by rtdtrhn96

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
July 29th 2017, 03:17
Top posters
Rahan

=SpooN=

THOR

KoSMyN

Bull

beaver

Livyu

Proph3t

[DezZzasT3r]

kallu

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Share | 

Bike....

Go down 
AuthorMessage
Mr_raz
Average Member
Average Member

Male Number of posts : 20
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-18

PostSubject: Bike....   August 21st 2009, 02:09

How to summon bike? i got skill and plasma coating kit but how can i summon bike?
Back to top Go down
View user profile
KoSMyN
Night
Night

Male Number of posts : 75
Localizare : Undeva in Romania
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-29

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 03:01

Plasma coating is not bike.It`s use to add def to a bike.
Cheel there is no drop for bike on this srv,only to donate .... Smile
Back to top Go down
View user profile http://strikes-zone.ro.tl/
Rahan
Administrator
Administrator

Male Number of posts : 658
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-27

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 04:03

The drop is enabled but it's very low...but you can finde if you are very very lucky

Back to top Go down
View user profile http://strikes-zone.ro.tl
KoSMyN
Night
Night

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 04:21

Ah nice,i hear from other players that drop bike its off .... that`s why i say..
It`s good then ... Very Happy
Back to top Go down
Mr_raz
Average Member
Average Member

Male Number of posts : 20
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-18

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 04:59

kk thx
Back to top Go down
View user profile
moldolik
new user
new user

Male Number of posts : 3
Warn :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-08-05

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 21:47

frate nu o mai arde ca e enable bikeul ca nu te cred dropu e praf si rr-urile:O sunt naspa ca sunt nelimitate crezi ca mai are rost sa jukam admini aw peste 10-20 de rr-uri jucatori normali dabea fac rost de bani si itemele forcium nu stiu dc le-ai mai bagat ma refer la cele craftate dak daw 20 de rr-uri pot sa ma duc in shadowsteel in forgoten temple b1f:| mai taie din rr-uri ca nu mai e competitia sa alergi dp iteme e sa dai rr-uri dak 1 are 30 de rr-uri cum il bat io pe ala dak io am 2 3 rr-uri? plt faci ce vrei
Back to top Go down
View user profile
KoSMyN
Night
Night

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 22:22

Muncesti si tu pana faci rr-uri la fel.
Competitie este....doar ca nu sunt foarte multi playeri cu care sa te poti intrece...
Intr-adevar drop-urile nu pra sunt setate.Ex la bossi din forgeten pica doar alz...ceea ce nu este normal.
Daca s-ar putea schimba asta,ar fi bine...
Back to top Go down
moldolik
new user
new user

Warn :
40 / 10040 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 21st 2009, 23:29

ca sa nu mai zic de rata la upgrade 4 failuri:| 1 dp altu si e 12-15 mil 1 uchh
Back to top Go down
View user profile
Rahan
Administrator
Administrator

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 22nd 2009, 05:16

Ce te mai retine aici ca nu am inteles inca????...pt limbaj ia un warn de 40%....sa nu zic 100%...cu mine u vb asa...

Back to top Go down
ASHURARO
new user
new user

Male Number of posts : 17
Localizare : VALCEA
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-05

PostSubject: Re: Bike....   August 22nd 2009, 16:43

Dropu de alz a fost marit,eu personal sunt multumit de drop,iar sansa de a pica bike sa mai zis ca este destul de mica,eu personal astept un nou server de hardcore gen war,pe care Rahan a zis ca o sa-l introduca,sunt foarte curios sa aflu ce o sa cuprinda(xp,drop alz,iteme,nivel de dificultate).Iar celor care nu le convine aici pe server pot sa plece pe alte servere unde dropu e mare si lag din belsug,mie personal imi place acest server.

Acum sa nu intelegeti gresit atitudinea lui Rahan fata de unele cerinte oarecum deplasate ale unor playeri,"voi(noi) aveti pretentii pe banii lui",este dreptul lui de a stabilii dropul,itemele,daca pica sau nu bike si nu exagereaza cu absolut nimic,si eu si voi daca am fi in situatia lui de a administra un server si de a baga bani cu nemiluita in el cu unicul scop de a va simtii voi bine am avea unele pretentii din partea playerilor (ma refer la cei sapte ani de acasa ,la bun simt si la respect).SI mai sunt niste puslamale care dupa ce ca sunt nesimtiti si folosesc hackuri mai vorbesc si urat cu adminu in loc sa-si ceara iertare si sa adopte un comportament civilizat.

Ar trebui aici pe forum o pagina numai cu codul bunelor maniere,vad posturi scrise de unii playeri de parca sunt scrise in gluma,parca e mirc,prescurtari,idei neterminate de parca ar vorbi prin boscheti.

Atat am avut de zis,sper ca nu am suparat pe nimeni cu comentariul meu ,imi cer inca odata scuze si va multumesc.
Back to top Go down
View user profile
Rahan
Administrator
Administrator

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 22nd 2009, 17:39

Frumos post...vad ca din cand in cand mai este cate unul care vede lucrurile asa cum ar trebui sa le vada orice bun jucator si orice om cu bun simt...multumesc din suflet pt post...astfel de oameni(chiar dak sunt putini)te fac sa mergi inainte si sa lasi in spate comentariile celor care nu au un pic de bun simt

Back to top Go down
gabipuiu13
new user
new user

Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-01

PostSubject: Re: Bike....   August 22nd 2009, 20:40

moldolik wrote:
frate nu o mai arde ca e enable bikeul ca nu te cred dropu e praf si rr-urile:O sunt naspa ca sunt nelimitate crezi ca mai are rost sa jukam admini aw peste 10-20 de rr-uri jucatori normali dabea fac rost de bani si itemele forcium nu stiu dc le-ai mai bagat ma refer la cele craftate dak daw 20 de rr-uri pot sa ma duc in shadowsteel in forgoten temple b1f:| mai taie din rr-uri ca nu mai e competitia sa alergi dp iteme e sa dai rr-uri dak 1 are 30 de rr-uri cum il bat io pe ala dak io am 2 3 rr-uri? plt faci ce vreica sa nu mai zic de rata la upgrade 4 failuri:| 1 dp altu si e 12-15 mil 1 uchh
Auzi din toate posturile facute de tine nuam reprosuri majoritate ca nue alz destul ca e scum ca :-@.. Treaba cu uchh nai bani sa cumperi  ai rabdare sa iti cad atie personal., La upgrade 4 failuri unu dupa altu nu cred Smile , mie cate chestii am imbunatatit nici una nu mai dat a4 faild Wink , dar na asai romanau mai fabuleaa si el din cand in cand .  Eu in loku tau as aprecia munca facuta de Rahan , paote el a lucrat nopti si zile la rand fara sa doarma pentru a aduce serverul in starea actuala. Si inca mai lucreaza la site si la alte cele. Eu zic sa te multumesti asa cum e serverul Wink . Din partea mea gj rahan the best server nota 10.
Back to top Go down
View user profile
Rahan
Administrator
Administrator

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 22nd 2009, 21:15

Am muncit foarte mult...si inca o sa mai muncesc...sa mai tinem cont de un singur lucru...sunt singurul server de la noi din tara dak ar fi fost simplu de facut si intretinut ar fi facut multi servere,iar cei care nu apreciaza acest lucru sunt tot romani noastri....nasol

Back to top Go down
ASHURARO
new user
new user

Localizare : VALCEA
Warn :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-05

PostSubject: Re: Bike....   August 23rd 2009, 00:55

Mda,suntem o natiune de imbecili,nesimtiti, prost crescuti si needucati si asta fara sa exagerez,sunt si exceptii dar sa zicem ca in tara noastra exceptiile sunt pe cale de disparitie,ca mentalitate si mod de gandire romanul s-a nascut in anul 200 inainte de Hristos,o tara plina de smecheri care nu stiu sa aprecieze nimic ,stim numai sa cerem,suntem pur si simplu o boala.Am ajuns sa recunosc romanii pe orice server ro sau strain ,indiferent ca se numesc MIKE sau ISABELLE,e de ajuns sa scrie o fraza,si sincer e rusinos sa avem si noi un server de cabal al nostru si sa nu fie apreciat,iar legat de comentariile cu rr,aici nu e competitie in rr,pur si simplu joci ca sa te simti bine,sa te relaxezi.Sa pun problema altfel:daca ati avea maxim de rr v-ati simti mai bine?ce ati face daca ati avea rr maxim?poze prin ds?video?sincer nu cred ca ar avea farmec..
Imi cer scuze ca am cam depasit masura.
Back to top Go down
View user profile
moldolik
new user
new user

Warn :
40 / 10040 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 23rd 2009, 01:30

ashura felicitari pt comment! dak parinti tai te-aw invatat toate manierele aste bv tie frate dar eu nu am avut norocul asta ca tine sa am 2 parinti(cu bani bineinteles) a trebuit sa ma descurc singur combinati smecheri ca sa pot sa imi cumpar mancare haine etc nu mi-aw picat din cer nu m-am dus la mama saw la tata asa ca nu imi zice mie de codul bunelor maniere si aia cu bani cu nemiluita in server frate toata lumea stie ca serverul e facut ca sa iti aduca bani prin donatii si de promisiuni sunt satul. stiu am gresit cum niste commenturi din cauza ca nu imi place minciuna si aia cu rata la bike chiar nu o credeam ramaneti voi aici intelectualii si dak nu stiati traim in romania=lacomie saracie smecherie si pt u gabi dute frate la scoala si dupaia posteaza imi cer scuze ca va deranjez cu commenturile mele si va multumesc
Back to top Go down
View user profile
Rahan
Administrator
Administrator

Warn :
0 / 1000 / 100

PostSubject: Re: Bike....   August 23rd 2009, 04:08

Nu trebuie sa pui problema asa...Serverul nu este facut pt donatii...nu stiu dak ai observat sau nu...dar nu am nici unde un buton cu Buy with real money sau ceva lista de preturi...cei care au vrut sa de'a o mana de ajutor au facut'o fara a fi obligati de cineva...este placerea lui de a juca decent sa spunem asa si de a a da o mana de ajutor comunitatii...nu pot decat sa ma bucur de fiecare ajutor pt ca cheltuielile sunt imense...nu cred ca iti imaginezi...iar ceea ce spun eu aici este purul adevar...nu atrag lume cu minciuni...s'a gasit bike pe server deja asa ca nu trebuie sa te agiti fara motiv...este unul din itemele care face o diferenta si nu poate sa cada asa cum doresc toti...la toti ne este greu si nu toti au avut o viata in puf cum spui u..dar asta nu inseamna ca mergem toti sa dam in cap altora pt ca noua ne este greu....sper sa intelegi exact mesajul pe care am vrut sa ti'l transmit

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bike....   

Back to top Go down

Bike....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bling Your Bike competition *Australia only*